Restart mého mozku

Jak jsem změnila svůj život
Zdravím,milý přátele....už jsem se dlouho neozvala.Mělo to své důvody.Můj život se nějak točil v kole.Práce,domov,rodina a zase jen práce.Magořila jsem z toho a stále se mi zdálo,že ikdyž hodně pracuji,tak penízky se ztácejí.
Hledala jsem nějaké řešení,ale takové,razantní účinné....před rokem jse se dostala k jedné informaci a knize Trhák.A zároveň k novému projektu Neurorestart 21 dní.Poznala jsem úžasného člověka Jiřího Vokáče Čmolíka.Jeho 3 týdenní kurz,jak si změnit život, tenkrát stál 5000Kč.Jenže já hloupá se bála,co když je to podvod,co když to nebude fungovat atd.
Tenhle rok jsem zjistila,že vytvořil nový trénink zaměřený hlavně na peníze Neurorestart .peníze 21dní.Šla jsem do toho,protože tentokrát to bylo nastaveno jinak....nová ekonomika Dar za dar...to je úžasný nový systém....přihlásíte se do tréninku,kde Vás naučí vztahu k penězů,naučí Vás mít se rád,vážit si sebe sama a jak si nastavit penězovod.
Přátelé....vysvětlím ten systém....vy se zaregistrujete.Zaplatíte poplatek....jdete do tréninku.Po týdnu sami zhodnotíte,co Vám to dalo a buď odcházíte,aniž byste něco platily.V druhém případě oceníte peněžně přínos pro Vaši osobu a zaplatíte podle nabídnuté tabulky.A jedete dál....V tréninku je mnoho AHA momentů,kdy se zastydíte,jak jste se chovaly k penězům,k sobě a pochopíte,co jste dělaly špatně.Prožijete i emočně mnoho momentů a vyčistíte si cestičky,kudy Vám přestly proudit peníze. Je to tím,že součástí tohoto tréninku jsou i imaginace.Garantuji Vám,že po dalším týdnu tréninku půjdete a doplatíte další částku peněz,protože zjistíte,že to co Jste dostaly,je k nezaplacení.....Za to,že zaplatíte,dostáváte také další dary....knihy,rezonanční nahrávky,osobního trenéra,poukazy na to,jak se naučit chodit přes žhavé uhlíky....heslo zní STRACH PŘETRANSFORMOVAT V POKORU A POKORU V TVOŘIVOU SÍLU.
Taky se toho zůčastním a vůbec se toho nebojím...
Lidičky ,je mnoho věcí,které tato doba přináší....je jiná,ale zároveň úžasná...Mě tohle změnilo život.Musím jen Jirkovi poděkovat ...díky,díky,díky....jsem Ti vděčná.
Kdyby Vás to zaujalo...tak tady je odkaz(bohužel mi nefunguje link),tak zadávám ručně...http://partner.penizeavy.cz

02.07.2014 06:22:41 | Autor: Horalka | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se