Co tě nezabije,to tě posílí...

KYANI (Silná medicína)
Konečně se zase dostávám k tomu,abych splnila svůj slib.Měla jsem Vám napsat více o této silné medicíně.Protože Vás nechci unavovat dalekosáhlými články a podrobnostmi,tak začnu hned.
Prostě se na Aljašce objevili výzkumníci,kteří se podivili nad tím,že tam žije kmen lidí,v jehož slovníku se nenachází slova pro nemoci.....třeba infartk,nadváha,cukrovka.Začali se tedy pídit po tom,čím se vlastně tito lidé živí.....Bylo to podivné,ale mělo to velmi jednoduché vysvětlení.Co asi na Aljašce může být?
V prvé řadě je to aljašská borůvka,kterou kozumovali pravidelně.Dále jak jinak,než divokého aljašského lososa.
Na tomto základě se toho chopily výzkumné ústavy a vyvinuly celou škálu přírodních produktů,obsahující tyto superpotraviny,nazývajíci se KYANI...A je přehlasované!!!
KYANI už znají ve 44 zemích a v současné době ji zde začínáme,my distributoři,rozšiřovat do povědomí lidí i u nás doma.
Borůvka i losos mají nesporně velký význam na zdraví lidí..Je to samozřejmě mnohem složitější,protože vědci k těmto superpotravinám přidali ještě mnoho dalších přírodních produktů.Tato medicína dokáže utlumit i nádorové bujení.
Když si kliknete na link,zadáte slovensky,tak se dostanete na přehled produktů,jejich složení a ceny.Mohu na vyžádání zaslat podrobnosti na email.Příště si více rozebereme jednotlivé produkty.link

26.02.2014 12:58:08 | Autor: Horalka | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se