Změnit mohu jen sebe...

A je tu zase nový rok
Jsem ráda,že je tu zase leden a nový rok .Také si dáváte předsevzetí?Já si dala jen jedno.A to,že si letošní rok pěkně užiju.Myslím to smrtelně vážně,dost bylo probdělých nocí,stahování kalhot.kdy ještě nebyl vidět brod,katastofických vizí,špatných snů a nálad.Vím,že nadšení občas vystřídá nostalgie a touha po samotě.Ale dnes vím,že si chci život užít a záleží jen na mě,jaký zvolím scénář.
Když jsem byla mladší,myslela jsem si,že jsou tu všichni pro to,aby mne učinili šťastnou(hlavně životní partneři) a aby mi plnili má přání.Divila jsem se,jak to,že nevědí,co si přeju?Pak mi došlo,že to vědět ani nemohou,do hlavy mi nevidí a já sama o přáních nemluvila.Tohle zjištění mi docela usnadnilo život,stala jsem se otevřenější a zvolila dva způsoby.jak si přání plnit.Jeden byl jednoduchý.....co jsem chtěla,tak jsem si pořídila.Sama sebe jsem nikdy nezklamala.Protože se znám.Druhý byl ještě jednodušší....prostě jsem narovinu prezentovala ,po čem toužím.To zase usnadilo život mému partnerovi.
Pokud to šlo,snažila jsem se měnit své okolí.Bylo to náročný a těžký,nešlo to.Pak jsem ale došla ke zjištění,že mohu změnit jen sama sebe.....a začaly se dít věci.Ulevilo se mi a myslím,že i bližním. Zapojila jsem se do více druhů osobního rozvoje....měnila jsem zaběhnuté programi ve svém mozku,začala nahlížet na život a partnerské vztahy úplně jinak.Doslova mě ohromilo,že když jen vyřešila jednu stránku,jak se to projevilo i jinde.Dostavila se rovnováha.....Dychtím i nyní po nových informacích,které mohou mít kladný vliv na můj život.
Velmi mne začalo bavit léčitelství,alternativní medicína a duchovní rozvoj.Nadšení neskrývám,protože mě to posunulo dál....cítím se dobře,vypadám dobře a chci pomáhat podobným lidem,kteří neházejí flintu třeba do pšenice.
Stala jsem se sama sobě pokusnýn králíkem.Zkouším altrnativní medicínu všeho druhu a kombinuji ji.V padesáti letech mám nebo jsem měla tolik zdravotních problémů (hlavně ze stresu),že mám co zkoušet.Věřte nebo nevěřte,funfuje to....TŘEBA........produkty OKG....česká firma Brně.....nebo BIOPTRONOVÁ LAMPA A BAREVNÁ TERAPIE nebo.PRODUKTY KYANI (produkty z aljašských borůvek a výtažky z tamních lososů) ....nebo znáte Burwig protocol?Lněný olej,tvaroh a lněné semínko?
Jsem tak vděčná,že jsem na tyto produkty,informace a lidíčky,kteří se tím zabývají,narazila.Taky dík internetu.....novým technologiím.
Jen je mi líto,že jsem tohle všechno nevěděla tak před 10 lety,mohla jsem pomoci své mamince.Ale dnes jsem dostala krásný dárek od své dcery....poděkovala mi,protože právě taková metoda ji zachránila život a dneska žije. pracuje,v zaměstnání postupuje výš a daří se jí.A proto to dělám.....bude to skvělý rok.
Mějte se taky hezky a pokud pro Vás mohu něco udělat,tak to ráda vykonám....Vaše česká holka

17.01.2014 15:37:13 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se