Česká holka a peníze

Výhra....je to štěstí či prokletí
Patrně jste stejně jako já,zaznamenaly tu obrovskou výhru.400 milionů je závratná částka a sama nevím,co by to semnou udělalo.Moje dcera bydlí ve Slatiňanech a zaznamenala,jak se tam lidi nyní na sebe koukají.Podezřívají se navzájem,podobá se to honu na čarodějnice.Vlastně se ani nedivím,že se ten člověk ještě nepřihlásil.Také bych měla strach.Pro jednoho mnoho štěstí najednou......
Ani Vám to nedá a přemýšlíte,co byste dělaly na jeho místě,jak byste s touto částkou naložily.I já takové myšlenky měla.Jenže mě napadla taková myšlenka,v souvislosti s tím,že v rodině se vyskytly problémy s bankrotem.Moje dcera se moc dobře nevdala a dostala se s manželem a dvěma malými dětmi do obrovských potíží.Nebudu Vás zatěžovat podrobnostmi,ani je neomlovám,každý si nese zodpovědnost na svých bedrech.Nakonec jsem zjistila po shlédnutí televizního pořadu,že rodin,které nedosáhnou na bankrot je tolik,až mne to překvapilo.
Dalo by se říci,smůla,ale ono to sebou nese následky až do smrti.Jaké?Také jsem to netušila a hodně mě to naštvalo.Moje dcera je zoufalá.protože nyní mohou věřitelé každých půl roku přijít,vše sebrat. Pokud máte děti,tak potřebujete základní vybavení bytu.Najednou se dostanete do začarovaného kruhu.....když nemáte vybavení bytu...... seberou Vám děti.Každý člověk má právo na druhou šanci,jenže úroky rostou tak rychle,že to prostě nezvládnete zaplatit.
Proto,pokud ten výherce sám neví,co udělá s penězi,mohl by takovým rodinám pomoci.Nemyslím,darovat peníze na úhradu dluhů,ale zaplatit to za ně a pak se rozumně domluvit na slušných splátkách,které by rodiny utáhly.Vím,říká se,že za každý dobrý skutek, je člověk spravedlivě potrestán.Ale i v tomto případě. bych do toho šla a nejen kvůli mé dceři.
Pamatujte,do takové situace se dostanete tak rychle,že se ani nestačít divit.Nikdo nemá imunitu.....
Je mi jasné,že výherce tento blog asi číst nebude,ale nechť je to inspirací pro všechny,kteří mají více ,než potřebují a hledají smysluplné využití peněz.
DEJ A BUDE TI DÁNO,PŘEJ A BUDE TI PŘÁNO!!!!!!

09.11.2013 04:13:24 | Autor: Horalka | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se