Jak si mám něco naplánovat?

Naše budoucnost
Na delší dobu jsem se odmlčela a nenapsala ani řádku.Najednou jsem nevěděla o čem psát.Dala jsem si oddych od všeho.Prostě odstup.....
Potřebovala jsem čas zvyknout si na různé změny.A že jich přišlo......myslím těch změn.Nevím,zda-li to také pociťujete,ale doma ,ve společnosti,v zaměstnání se dějí divné věci.
Je po volbách a já si nějak nemohu vybavit svou budoucnost,naplánovat si život na delší období,než je třeba den,týden....měsíc.
Myslím,že nejsem sama.Je to frustrující a pociťuji i velkou únavu .Snažím se být vždy na vše připravená,mít po ruce i další záložní plán.Jenže mě docházejí síly.
Co nás všechny čeká?Od každé další vlády očekáváme změny k lepšímu.....a je to jinak.Komu mám věřit,že to semnou,s mou rodinou a ostatními lidmi,myslí dobře a upřímně.
Politiku sleduji, abych měla přehled a nebyla tou ovcí ve stádě,kde jsem dobře ukrytá.Záleží mi na tom,jak bude vypadat můj důchod,jak se budou mít moje děti.
Najednou mi schází motivace pro další život.Je fakt,že potkávám lidi,kteří říkají,že bude lépe...snad tomu i věří.Já ztrácím naději i optimismus,že to s námi obyčejnými lidmi,někdo myslí dobře.
Chtěla jsem psát o veselejších věcech,promiňte.....prostě to nějak nejde.Také se Vám někam vytratila radost ze života?Asi si podám inzerát................Hledám ztracenou radost.zn.Dám za ni i poslední korunu!

28.10.2013 19:25:01 | Autor: Horalka | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se