Divná rozladěnost

Předtucha či co?
Chtěla jsem se s Vámi podělit o jednu zkušenost.Jak jste určitě zaznamenaly,začal nový školní rok.Když můj synek končil ve školce,začala jsem mít takové divné svírání u žaludku.
Podotýkám,že celé 3 roky,kdy chodil do mateřské školky,jsem nezaznamenala jediný problém,který by vstoupil mezi mne a paní učitelky.Byla jsem v takové pohodě,o jaké se mamince může jen zdát.Bylo nás více(myslím maminek) co oplakaly konec školního roku.Bylo to nevysvětlitelné,ale bulely jsme jak malé holky.Prostě dětem i nám rodičům, tam bylo moc hezky.Ke všemu jsem měla školku v místě zaměstnání a věděla jsem ,že mám kloučka poblíž.
Jenže jak šel čas,prázdniny utíkaly,tak ten tíživej pocit sílil.Nejsem rozmazlená maminka,jsem česká máma od 8 dětí,která už něco zažila,no tak mi to nedávalo smysl.
Synek musí denně dojíždět autobusem a přihlásily jsme ho do družiny,protože s mužem oba pracujeme.Nechtěly jsme,aby se někde toulal,než mu pojede autobus domů.
Ve škole se mu líbilo a jeho třídní je super ženská.Má dlouholetou praxi,tak jsem byla bez obav.Jenže problém nastal v družině.Víte,tyhle mrňata si samozřejmě pobrečí a bylo jich tam dost.Jsou udivení,roztržití a nevědí,která bije.Tak jsem očekávala,že paní učitelka s družiny jim pomůže a usnadní ten životní krok.Jak jsem se mýlila......
Jeden den jsem nemohla syna dostat do školy,bylo to divné,že měl hrůzu v očích......pak jsem se to dozvěděla.Důsledkem brekotu těchto prcků bylo,že paní učitelku to patrně hodně naštvalo.
Jíříkovi (můj synek) řekla,že ho nepustí domů a že tam bude až do večera. Prý si máme pro něj jezdit sami.
Prostě měl jen hrůzu z toho,že neuvidí své rodiče .......řeklo by se taková blbost! Ale jak dokáže ovlivnit ten dětský křehký svět.Byl zrazen,ten který se měl těšit do školy se jí najednou bál.
Jak mu to mám nyní vysvětlit......že paní učitelka asi není profesionál a že zrovna neměla dobrý den?
Tímto mi způsobila i nemalé potíže v zaměstnání(ještě,že mám oporu v zaměstnavateli),protože klučík už tam s ní nechce být.
Jinak přeji všem prvňáčkům moc štěstí....

17.09.2013 15:29:04 | Autor: Horalka | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se