Krev není voda

Jak jsem hledala své sourozence
Víte,občas se podívám na pořad Pošta pro Tebe.Odvíjí se tam opravdu zajímavé,ale i dramatické příběhy.Občas mám slzy v očích.nejednou mě napadlo,že se tam také přihlásím.
Jenže veřejně se prezentovat.....jsem docela stydlivá,tak jsem to zavrhla.Ptáte se koho bych hledala?Od malička jsem věděla ,že mám někde spoustu sourozenců.Jako by to bylo TABU.
Nikdo se doma o tom nebavil.Trochu Vám vylíčím svůj životní příběh.Narodila jsem se jako nemanželská a záhy po narození můj tatínek usoudil,že mě a maminku opustí.Později mi mamka sdělila,že jí to zlomilo srdce a možná proto se semnou nevídal a ani jinak o mne zájem nejevil.Patrně to bylo rozhodnutí maminky,taková pomsta.Od malinka jsem ho vídala a v patnacti letech jsme kolem sebe denně chodily,aniž by tušil,kdo jsem.Pro mne to nebylo lehké,ale měla jsem jiné starosti.
Jednoho dne v podniku,kde pracoval visel černý prapor.Tehdy jsem nevěděla,že to bylo kvůli němu.O 5 let později jsem se to dozvěděla......oběsil se.Nemohla jsem pochopit proč,najednou mi došlo,že o něm nic nevím.
Šeptem jsem slýchavala,že mám nejméně 10 sourozenců.....
Před pár lety jsem narazila na web Chybíš mi.Dodala jsem si odvahu a napsala,že hledám potomky po mém otci.Čas ubíhal a já na web zapomněla.Pár dní před kulatými narozeninami jsem dostala email.Ozvala se moje sestra....později jsme si přiznaly, že jsme pak hodně plakaly.Taky mě hledala...
Dodám jen,že existují ještě 4 sestry a bratr,ale Ti se semnou setkat nechtějí.Ale to nevadí,má jednu skvělou sestru,která mi o tatínkovi řekla i hezké věci a já mnohé pochopila.Tenkrát jsem si myslela,že nemá rád děti a proto mě nechce.Opak byl pravdou a má sestra ho milovala a hodně jí ranilo,že se oběsil.Já tatínkovi odpustila.....krev není voda a já nejsem na světě sama.

29.08.2013 18:30:32 | Autor: Horalka | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se