Změna je život

Děsí mne stereotyp
Možná,že máme něco společného,třeba je nás takových víc.Už od malička jsem neměla ráda takový ten stálý pořádek a řád.Jakmile jsem měla možnost,tak jsem alespoň přestavěla nábytek ve svém pokojíčku.
Byla jsem vděčná za každou návštěvu,která k nám přinesla trochu vzruchu a svěží vítr.Občas to chytlo i mou maminku(už bohužel není mezi námi) a to už bylo NĚCO.
Pak jsme vymalovaly a snažily,aby i ten nábytek si užil změny.Bydlely jsme u babičky a ta z toho nikdy moc velkou radost neměla.
Ale proč Vám to píšu?Během mého dalšího života mě takové nápady chytaly často.Více méně záleželo i na partnerovi,jak dalece byl tolerantní.Prostě stereotyp mě ubíjel a ubíjí.
Před pár lety jsem se poprvé seznámila s čínským učením Feng-Shui.Pak jsem pochopila,že ty změny,které jsem podstupovala u sebe doma nebyly tak daleko od věci.Najednou vše dávalo smysl.Podvědomě jsem si svůj prostor přizpůsobovala tak,aby energie mohla pozitivně proudit.
Nakoupila knihy a četla.Jenže mám nyní partnera,který je hodně konzervativní a úplný opak mě......jako oheň a voda.Přihlásila jsem se na kurzy Feng-Shui a protože jsem si jíž trochu vyzkoušela jeho dobrý vliv na můj domov a život,tak si chci vyléčit svůj vztah k penězům a vylepšit vztahy s lidmi.
Je to asi hodně divné.......česká holka a čínské učení.....a také mě zajímá čarodějnictví,ale vše popořádku.......

20.08.2013 20:17:24 | Autor: Horalka | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< na úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se