Reumatoidní artritida

Jaké máte Vy zkušenosti s touto nemocí?
Hezkou neděli přeji všem.Je krásná,ale opět horká.
Já vím,mohla jsem zvolit jiné téma na dnešní sváteční den.Ale moje klouby nerozlišují všední dny a sváteční.
Někteří ví,určitě o čem mluvím.
Již deset let se s tou nemocí potýkám,neberu žádné léky a snažím se pohybem (manuálně pracuji) aktivně se udržovat v kondici.
Jenže ono by to bez určité léčby nešlo.Protože jsem zastáncem alternativních metod,zkouším různé způsoby sama na sobě.Když pomáhají snažím se lidem kolem mne je doporučovat.
Před 3 lety jsem objevila firmu(zatím nebudu jmenovat) a ta výrábí doplňky stravy podle starých čínských receptů.Na co si právě vzpomenete,tak to pomáhá léčit.(lupénku,vysoký cholesterol.trávení,žlučník,pohybový aparát,srdce,cévy,vysoký tlak.atd).I na tu mou artitidu jsem našla produkt a začala jej užívat.Přišlo zlepšení a nejen artritida,ale i trávení a váha.
Poslední dobou jsem k tomu všemu přidala i svícení bioptrovovou lampou.(neplest si to s infačervenou lampou).Nyní se již nebojím budoucnosti.Před pár lety jsem se bála,že skončím jako mrzák na vozíku.Dneska jsem si jistá,že peníze mnou vydané do těchto produktů a lampy jsou nejlepší investicí v mém životě.Když pochopíte,že se musíte aktivně o své zdraví starat,tak se výsledky rychle dostaví.Nechci tady hanit naše zdravotnictví,ale já s ním moc dobré zkušnosti nemám.
Proto pokud budu moci,ráda se podělím i o další zkušenosti.
A CO VY?

04.08.2013 12:14:12 | stálý odkaz

<< na úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se